Výběrové řízení na akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice na Katedře managementu:

1 místo asistenta v oblasti obecného managementu na Katedru managementu

Požadujeme:

• VŠ vzdělání magisterského stupně.
  • Odborné zaměření v oblasti obecný management / principy managementu / provozní management.
  • Angličtina plynně slovem i písmem.
  • Předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost.
  • Předpoklady pro zahájení doktorského studia.

Náplň pracovní činnosti:

• Výuka předmětů v oblasti obecného managementu (Management Principles), provozní management (Operations Management) v českém i anglickém jazyce.
  • Vědecko-výzkumná činnost zejména v oblasti managementu.
  • Realizace smluvního výzkumu a konzultační činnost pro praxi.
  • Zvyšování externí viditelnosti výsledků práce (konference, profesní organizace a jiné).

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek na úspěšné fakultě prestižní české univerzity.
  • Podporu profesionálního i osobnostního rozvoje.

Předpokládaný nástup 1. 2. 2023 na dobu určitou dva roky s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis, profesní životopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova@vse.cz.

Zveřejněno dne 11. 10. 2022