Cetin nabízí možnost uplatnění studentů v podpoře prodeje

INTERNSHIP – Podpora prodeje, 20 hod. týdně (DPČ)

Koho hledáme?

Nadšeného a pracovitého studenta/studentku VŠ ekonomického nebo technického směru (ideálně 2. až 4. ročník studia), někoho, kdo má vztah k analytické práci, zajímá se o projektové řízení nebo o datové analýzy a má velkou chuť se pořád učit nové a zajímavé věci. Budete potřebovat dobrou znalost MS Office (zejména Excel a PowerPoint), proaktivní přístup, analytické myšlení, samostatnost i týmového ducha. Rovněž oceníme, pokud budete moci pracovat 3 dny v týdnu.

Co Vás u nás čeká:

• Spolupráce se seniorními kolegy, kteří se budou starat o Vaše důkladné zaškolení a Váš rozvoj.
  • Účast na zajímavých projektech v oblastech rozšiřování telekomunikační sítě.
  • Příprava prezentací a práce s daty (sběr a čištění dat různého druhu a objemu).
  • Příprava analýz (např. analýza konkurence; analýzy pro identifikaci potenciálu developerských projektů, atd.).
  • Práce s reportingovými nástroji.
  • Analytická a administrativní podpora oddělení.
  • Možností pro uplatnění je u nás mnoho.

Co můžete získat:

• Stanete se součástí rozvojového programu pro studenty VŠ, který Vám nabídne možnost získat nové a cenné znalosti a zkušenosti.
  • U nás najdete opravdu přátelský kolektiv, který Vám pomůže se zaučením.
  • Budete mít svého mentora, který Vás bude provádět pracovním procesem.
  • Získáte možnost dlouhodobé spolupráce a do budoucna i možnost pracovního uplatnění v naší společnosti.
  • Odpovídající platové ohodnocení (spolupráce je na Dohodu o pracovní činnosti – 20 hodin týdně).
  • Účast na firemních akcích, školeních, workshopech a možnost profesního a osobního rozvoje.

Detaily naleznete ZDE