Pavel Haberzettl

Deloitte » Senior Konzultant – Strategy & Operations

Hlavní obor studia: Podniková ekonomika a management, Podnikohospodářská fakulta

Co byl tvůj důvod výběru této vedlejší specializace?

Kontakt s praxí prostřednictvím projektů v rámci předmětů fakulty, kde bylo možné teorii aplikovat přímo v praxi. Navíc díky práci na reálných projektech, bylo možné získat certifikaci Green Belt, což bylo výhodou pro hledání zaměstnání v oboru.

Jaké bylo studovat tuto vedlejší specializaci? Jaký byl kolektiv a předměty?

Tak nejvíce mě zaujal vedoucí VS pan Felipe Martinez, který je skutečně zapálený do problematiky zlepšování procesů a během našich projektů nám byl oporou, pokud jsme se například dostali do slepé uličky během hledání řešení pro náš konkrétní problém.
Kolektiv byl skvělý. Rádi se scházíme i po ukončení studia a v rámci možností se snažíme zúčastnit akcí, které VS pořádá.
Nejvíce mě osobně nadchly předměty Lean Management a Six Sigma, které mi nejvíce pomohly s řízenou praxí v rámci vedlejší specializace.

Co děláš teď a jaká je spojitost s Managementem kvality a Lean Six Sigma?

Ke svému současnému zaměstnáni jsem se postupně dostal přes procesní analýzu a optimalizaci. Zkušenosti z předmětů i ze společných projektů se mi rozhodně hodily především na začátku, abych se dokázal vyhnout určitým chybám během analýzy v terénu nebo hledání řešení s ohledem primárně na zákazníka.

Pavel Haberzettl