Nabídka České spořitelny studentům

NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ

Díky dlouhodobé úspěšné spolupráci s VS 3PR Projektový management nabídla Česká spořitelna a.s. studentům aktuálně zajímavé aktivity a příležitosti:

1) Ambasador univerzity – bez deadlinu
Již třetí ročník stážového programu, kdy se student na celý akademický rok stane ambasadorem pro svou školu. Během stáže si vyzkouší vést projekt od A do Z v oddělení, které si sám zvolí. Pozná různé útvary v bance a projde nespočtem školení. Mnoho z absolventů tohoto programu našlo pak své uplatnění v bance, ať už formou brigády či práce na hlavní pracovní poměr. Více informací o stáži a jak se přihlásit naleznete ZDE.

2) CSR Přednáška – termín 24.10.2018
24. 10. 2018 připravujeme pro studenty VŠE přednášku na téma společenské odpovědnosti. Nebude se jednat o klasické prezentování pojmů, ale o diskuzi společně s KPMG, jak se stavíme k CSR my a jak oni, co funguje a nefuguje v praxi. Zároveň na přednášce řekneme více o soutěži, viz dále. Více informací o přednášce ZDE.

3) CSR Soutěž: NEXT STEP na VŠE – termín do 31.10.2018

Do 31. 10. 2018 mohou studenti přihlásit svůj nápad, jak změnit VŠE ve společensky odpovědné oblasti. Týmy s nejlepším nápadem pak získají školení od České spořitelny a KPMG na témata: Lean Canvas, Průzkum trhu, Projektové řízení a Prezentační dovednosti. Vítězný tým, který obhájí svůj projekt před odbornou porotou získá 50.000Kč na jeho realizaci. Více o soutěži ZDE.

V případě dotazů kontaktujte garanta VS 3PR Ing. Helenu Hrůzovou, CSc. na hruzova@vse.cz