Výběrové řízení na akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice:

1 místo na pozici odborného asistenta/asistentky s Ph.D./CSc. v oblasti provozního a projektového managementu na Katedru managementu

Požadujeme:

• VŠ vzdělání magisterského stupně;
  • dosažený titul Ph.D./CSc.;
  • Odborné zaměření v oblasti provozní management/projektový management;
  • anglický jazyk plynně slovem i písmem;
  • předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost
  • certifikáty PMI, PRINCE2, IPMA a praxe v projektových řízení výhodou.

Náplň pracovní činnosti:

• Výuka předmětů v oblasti provozního managementu (Operations Management), projektového řízení (Projekt Management) v českém i anglickém jazyce;
  • vědecko-výzkumná činnost zejména v oblasti managementu;
  • realizace smluvního výzkumu a konzultační činnost pro praxi;
  • zvyšování externí viditelnosti výsledků práce (konference, profesní organizace a jiné).

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek na úspěšné fakultě prestižní české univerzity;
  • podporu profesního i osobního rozvoje;
  • moderní pracovní prostředí.

Předpokládaný nástup dle dohody, na plný úvazek, na dobu určitou dvou let s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis, profesní životopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova[at]vse.cz.

Zveřejněno dne 27.9.2024

1 místo na pozici asistenta/asistentky v oblasti provozního a projektového managementu na Katedru managementu

Požadujeme:

• VŠ vzdělání magisterského stupně;
  • Odborné zaměření v oblasti provozní management/projektový management;
  • anglický jazyk plynně slovem i písmem;
  • předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost
  • certifikáty PMI, PRINCE2, IPMA a praxe v projektových řízení výhodou.

Náplň pracovní činnosti:

• vědecko-výzkumná činnost zejména v oblasti managementu;
  • realizace smluvního výzkumu a konzultační činnost pro praxi;

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek na úspěšné fakultě prestižní české univerzity;
  • podporu profesního i osobního rozvoje;
  • moderní pracovní prostředí.

Zveřejněno dne 27.9.2024

Výběrové řízení na akademické pracovníky