14.5.2018 - 22.6.2018 - Zkouškové období

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

Výběrové řízení do vedlejší specializace Sales Management

Z rozhodnutí pana prorektora Dvořáka byla registrace všech vedlejších specializací prodloužena do 11. ledna 23:59. studenti tedy mohou nadále vkládat svá videa, resp. odkazy dle instrukcí a to do 11.1. 12:00 Sice se lze přihlásit oficiálně i později, nicméně rozhodnutí o přijetí musí být zapsáno také do půlnoci, čili ve 12:00 se odevzdárna uzavře a proběhne dodatečné hodnocení.

(vložit celé video nelze, jen odkaz na youtube nebo leteckou poštu (preferencí je youtube))

Vážené studentky a studenti,

vzhledem k vysoké oblíbenosti vedlejší specializace Sales Management, ale i z důvodu zaangažování velikého množství kvalitních firemních partnerů, bude od tohoto semestru probíhat přihlašování do VS na základě vaší snahy (výběrové řízení). To by nicméně nemělo být náročné pro ty z vás, které obor opravdu zajímá. Výběrové řízení je v duchu salesu založené na znalostech pouze částečně, mnohem více na snaze a ochotě věnovat přípravě potřebný čas.

Postup:

1.12. - 8.1. bude otevřena odevzdávárna výběrového řízení. Od té doby můžete vkládat odkazy na leteckou poštu nebo youtube, kam nahrajete své 1min prezentační video. 12.1. proběhne automatizovaný zápis 25-ti nejlepších studentů.

Obsah videa (co bude komise hodnotit):

Natočte sebeprezentaci v délce maximálně 1 minuty ve formátu MP4. Jejím obsahem bude představení své osoby, motivace a předpokladů ke studiu Sales Management vedlejší specializace, největšího životního úspěchu (nemusí být spojený s oborem) a vaší hlavní „konkurenční výhody“ oproti ostatním zájemcům. Odkaz na svou videopřihlášku vložte do příslušné odevzdávárny v InSISu. Nevkládejte žádný průvodní dopis ani vysvětlení k videu. Rada - buďte kreativní. Připravte si dobře skript, nahrajte vícekrát, setřihejte, použijte hudbu, prostředí, etc.

Co bude následovat:

Bodové hodnocení a informaci o úspěchu při výběru naleznete na příslušném místě v InSISu. Vždy se ujistěte, že jste vložili odkaz videopřihlášky do InSISu správně a případně přidali kód, pokud je ke stažení zapotřebí. Nemůžeme akceptovat později podané nebo nefunkční odkazy na videopřihlášky, nebo videozáběry použité ve více přihláškách.

Brožura vedlejší specializace Sales management

Více informací o VS Sales management