1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

27.9.2018 - Děkanský den

Vedoucí Katedry managementu předal cenu nejlepšímu projektu Principů managementu

V rámci předmětu Principy managementu (3MA103) mají studenti za úkol s využitím manažerských nástrojů zorganizovat akci, pomocí které změní kus světa kolem nich k lepšímu.

Vítězný projekt se zabýval patologickým hráčstvím. Členové týmu zapojili partnery, dobrovolníky, odborníky i bývalé gamblery, zorganizovali osvětovou diskusní akci pro širokou veřejnost, na které představili mimo jiné i film, jež s bývalým těžkým gamblerem natočili.

Studenti také připravili video, kde radí svým následovníkům, na co se při plánování a organizování podobných projektů především zaměřit.

"Katedra je na své studenty pyšná," říká vedoucí Katedry managementu, Stanislav Háša.