80 studentů zakončilo Manageman Challenge v IBM

Manageman Challenge je třicetidenní výzva, v rámci které student prochází různými více či méně náročnými situacemi, které si sám plánuje. Každý den musí vykonat právě jednu. Některé výzvy zaberou jen několik minut, jiné půl dne. Studenti managementu se tak učí plánovat a organizovat svůj vlastní čas, reagovat na změny, měnit připravený plán, rozhodují se o změnách v plnění challenge. Do Manageman Challenge nastoupilo 250 lidí (studentů dvou fakult, MBA, i učitelů. Samotnou challenge úspěšně dokončilo kolem 100 z nich. S 80-ti proběhla oslava dokončení challenge v IBM, kde je čekalo další vystoupení z komfortní zóny. Přidejte se příští semestr, sledujte stránky katedry, kde v únoru opět vyhlásíme možnost přidat se a Manageman Challenge absolvovat s námi.

Těšíme se na vás!

Sekce obecného managementu KM