Kalendář

18.9.2017 - 15.12.2017 - Výuka v zimním semestru 2017/2018

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Členové katedry

 

JMÉNO FOTO E-MAIL KANCELÁŘ TELEFON
Vedoucí katedry
Ing. Mgr. Stanislav Háša, Ph.D.   stanislav.hasa[at]vse.cz RB 448 + 420 224098448
Zástupkyně vedoucího katedry
Ing. Helena Hrůzová, CSc. hruzova[at]vse.cz RB 413 + 420 224098413
Sekretářka a tajemnice
Ing. Jiřina Doležalová   jirina.dolezalova[at]vse.cz RB 449 + 420 224098449
Profesoři
prof. Ing. Jiří Fotr, CSc.   fotr[at]vse.cz RB 454 + 420 224098454
prof. Ing. Milan Malý, CSc.   maly[at]vse.cz RB 455 + 420 224098455
Docenti
doc. Ing. Jiří Dědina, CSc.   dedina[at]vse.cz RB 456 + 420 224098756
doc. Ing. Ludmila Mládková, Ph.D.   mladkova[at]vse.cz RB 456 + 420 224098456
doc. Ing. Mikuláš Pichanič, CSc.   pichanic[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
+ 420 224098545
Odborní asistenti
Ing. Mgr. et Mgr. Štěpán Bahník, Ph.D. stepan.bahnik[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Richard Brunet-Thornton, MBA, MIM, Ph.D.   richard.brunet-thornton[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
Ing. Petr Houdek, Ph.D. petr.houdek[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Ing. Martin Kešner, Ph.D.   martin.kesner[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Ing. Nikola Krejčová, Ph.D. nikola.krejcova[at]vse.cz RB 420 + 420 224098720
Mgr. Dušan Kučera, Ph.D, MBA   dusan.kucera[at]vse.cz RB 436A + 420 224098461
Ing. Miroslav Lorenc, Ph.D.   miroslav.lorenc[at]vse.cz RB 423,

RB 447

+ 420 224098423
+ 420 224098447
Ing. Felipe Martinez, Ph.D.   felipe.martinez[at]vse.cz RB 425 + 420 224098725
Ing. Alena Plášková, CSc.   plaskova[at]vse.cz RB 425 + 420 224098425
Ing. Oto Potluka, Ph.D.   potluka[at]vse.cz RB423 + 420 224098723
Ing. Hana Svobodová, Ph.D.   svobha[at]vse.cz RB 420 + 420 224098420
Ing. Lucie Vrbová, Ph.D.   lucie.vrbova[at]vse.cz RB 426 + 420 224098726
Asistenti a ostatní akademičtí a vědečtí pracovníci
Ing. Jiří Hájek   jiri.hajek[at]vse.cz RB 436A + 420 224098436
Ing. et Ing. Kateřina Jiřinová   katerina.jirinova[at]vse.cz RB 424 + 420 224098724
Ing. Karel Koliš   karel.kolis[at]vse.cz RB 424 + 420 224098424
Mgr. Jaroslav Pašmik, MBA   jaroslav.pasmik[at]vse.cz RB 422 + 420 224098722
PhDr. David Anthony Procházka, MSc, MBA   david.prochazka.km[at]vse.cz RB 422 + 420 224098422
Ing. Marek Vich marek.vich[at]vse.cz RB 425 + 420 224098425
Doktorandi
Igor Denisov    deni01[at]vse.cz  RB 420  + 420 224098420
Ing. Denisa Grešlová    xgred00[at]vse.cz  RB 424  + 420 224098424
Ing. Majra Hodžić, BA (Hons) xhodm08[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
Mgr. Klára Jappelová    japk00[at]vse.cz  RB 454  + 420 224098454
Ing. Michal Konvalinka   michal.konvalinka[at]vse.cz RB 423 + 420 224098723
Ing. Klára Vítečková klara_viteckova klara.viteckova[at]vse.cz RB 525 +420 224 098 525