Kalendář

18.9.2017 - 15.12.2017 - Výuka v zimním semestru 2017/2018

17.11.2017 - Státní svátek

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Členové katedry

 

JMÉNO FOTO E-MAIL KANCELÁŘ TELEFON
Vedoucí katedry
Ing. Mgr. Stanislav Háša, Ph.D.  stanislav_hasa stanislav.hasa[at]vse.cz RB 448 + 420 224098448
Zástupkyně vedoucího katedry
Ing. Helena Hrůzová, CSc.  helena_hruzova hruzova[at]vse.cz RB 413 + 420 224098413
Sekretářka a tajemnice
Ing. Jiřina Doležalová  jirina_dolezalova jirina.dolezalova[at]vse.cz RB 449 + 420 224098449
Profesoři
prof. Ing. Jiří Fotr, CSc.  jiri_fotr fotr[at]vse.cz RB 454 + 420 224098454
prof. Ing. Milan Malý, CSc.  milan_maly maly[at]vse.cz RB 455 + 420 224098455
Docenti
doc. Ing. Jiří Dědina, CSc.  jiri_dedina dedina[at]vse.cz RB 456 + 420 224098756
doc. Ing. Ludmila Mládková, Ph.D.  ludmila_mladkova mladkova[at]vse.cz RB 456 + 420 224098456
doc. Ing. Mikuláš Pichanič, CSc.  mikulas_pichanic pichanic[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
+ 420 224098545
Odborní asistenti
Ing. Mgr. et Mgr. Štěpán Bahník, Ph.D. stepan.bahnik[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Richard Brunet-Thornton, MBA, MIM, Ph.D.  richard_brunet_thornton richard.brunet-thornton[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
Ing. Petr Houdek, Ph.D. petr_houdek petr.houdek[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Ing. Martin Kešner, Ph.D.  martin_kesner martin.kesner[at]vse.cz RB 426 + 420 224098426
Ing. Nikola Krejčová, Ph.D. nikola.krejcova[at]vse.cz RB 420 + 420 224098720
Mgr. Dušan Kučera, Ph.D, MBA  dusan_kucera dusan.kucera[at]vse.cz RB 436A + 420 224098461
Ing. Miroslav Lorenc, Ph.D.  miroslav_lorenc miroslav.lorenc[at]vse.cz RB 423,

RB 447

+ 420 224098423
+ 420 224098447
Ing. Felipe Martinez, Ph.D.  felipe_martinez felipe.martinez[at]vse.cz RB 425 + 420 224098725
Ing. Vlastimil Mejdrech, Ph.D.  vlastimil_mejdrech vlastimil.mejdrech[at]vse.cz RB 420 + 420 224098720
Ing. Alena Plášková, CSc.  alena_plaskova plaskova[at]vse.cz RB 425 + 420 224098425
Ing. Oto Potluka, Ph.D.  oto_potluka potluka[at]vse.cz RB423 + 420 224098723
Ing. Hana Svobodová, Ph.D.  hana_svobodova svobha[at]vse.cz RB 420 + 420 224098420
Ing. Lucie Vrbová, Ph.D.  lucie_vrbova lucie.vrbova[at]vse.cz RB 426 + 420 224098726
Asistenti a ostatní akademičtí a vědečtí pracovníci
Ing. Jiří Hájek  jiri_hajek jiri.hajek[at]vse.cz RB 436A + 420 224098436
Ing. et Ing. Kateřina Jiřinová  katerina_jirinova katerina.jirinova[at]vse.cz RB 424 + 420 224098724
Ing. Karel Koliš  karel_kolis karel.kolis[at]vse.cz RB 424 + 420 224098424
Mgr. Jaroslav Pašmik, MBA  jaroslav_pasmik jaroslav.pasmik[at]vse.cz RB 422 + 420 224098722
PhDr. David Anthony Procházka, MSc, MBA  david_anthony_prochazka david.prochazka.km[at]vse.cz RB 422 + 420 224098422
Ing. Marek Vich marek.vich[at]vse.cz RB 425 + 420 224098425
Doktorandi
Igor Denisov  igor_denisov  deni01[at]vse.cz  RB 420  + 420 224098420
Ing. Denisa Grešlová  denisa_greslova  xgred00[at]vse.cz  RB 424  + 420 224098424
Ing. Majra Hodžić, BA (Hons) xhodm08[at]vse.cz RB 457 + 420 224098457
Mgr. Klára Jappelová  klara_jappelova  japk00[at]vse.cz  RB 454  + 420 224098454
Ing. Michal Konvalinka michal_konvalinka michal.konvalinka[at]vse.cz RB 423 + 420 224098723
Ing. Klára Vítečková klara_viteckova klara.viteckova[at]vse.cz RB 525 +420 224 098 525