26. 5. 2014: Konference „Innovation Management and Company Sustainability Conference“ (FPH)

Dovolujeme si Vás pozvat na odbornou konferenci zaměřenou na praxi a reálné zkušenosti z oblasti inovací a inovačního managementu. Konferenci pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze a National Research Polytechnic University v Permu, vstup je zdarma. Konference se bude konat v anglickém jazyce.

Hlavní řečníci:

• Jan Mühlfeit - Chairman Europe, Microsoft Corporation
  • Pavlina Kvapilova – Journalist, Writer, Presenter, Consultant & Visual Artist

Speakers:

• Petr Kaiser – Special Envoy for Science and Technology, Czech Ministry of Foreign Affairs
  • Michael Rostock-Poplar – businessman, investor, known from business programme „Den D“
  • Roman Siser – Czech Innovation, CEO
  • Galina Ostapenko – NRPU, Russia
  • Dušan Kučera – University of Economics, Prague. Spiritual view on innovations.
  • Další řečníci, detailní program najdete na webu http://imacs.vse.cz

Konference se koná v pondělí 26. května od 9 do 18 hodin v místnosti RB 213.

Prosíme o včasný příchod - registrace na místě budou spuštěny již od 8:30. Občerstvení zajištěno.

Pozvánka na konferenci zde